Niedziela (Chrystusa Króla Wszechświata) (2013-11-24)
7:30
+ Fryderyk Furmanek gregoriańska 10
9:30
+ Eugenia Maziarz w 24 rocznicę śmierci
11:00
dziękczynno-błagalna w intencji Jolanty i Adama Badura, z okazji 5 rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci: Karola i Ewy z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
11:00
w intencji Michała Binek w 5 rocznicę urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski (msza ofiarowana przez babcię i ciocię)
12:30
Chrzty:
Zuzanna Niedzielska
Damian Kluza
16:00
++ Bronisława i Franciszek Nowoświat (rodzice), ++ Aleksandra (ona) i Jan Prus (teściowie) + Wiesław i zmarli z rodziny
18:00
++ Cecylia i Józef Baranowscy
18:00
+ Edward Chyliński
Poniedziałek (2013-11-25)
7:30
+ Tadeusz Walkowski (30 dzień)
16:00
+ Fryderyk Furmanek gregoriańska 11
18:00
+ Katarzyna Guła + Katarzyna Klimczak
Wtorek (2013-11-26)
7:30
16:00
+ Fryderyk Furmanek gregoriańska 12
18:00
o łaskę zdrowia dla Jacka i Dariusza Prus
Środa (2013-11-27)
7:30
w intencji Krzysztofa w 32 rocznica urodzin, Msza dziękczynno–błagalna z prośbą o potrzebne łaski, nawrócenie i życie zgodne z wolą Boga
16:00
+ Fryderyk Furmanek gregoriańska 13
18:00
+ Waleria (z okazji imienin) + Wacław (on) + Władysław (on) Grabowscy
Czwartek (2013-11-28)
7:30
16:00
+ Fryderyk Furmanek gregoriańska 14
18:00
+ Zygmunt w 14 rocznicę śmierci ++ Florentyna, Alfons, Gertruda
Piątek (2013-11-29)
7:30
+ Fryderyk Furmanek gregoriańska 15
16:00
dziękczynno–błagalna w intencji Aleksandry z okazji 30 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
18:00
dziękczynno–błagalna z okazji 80 rocznicy urodzin Teresy Prus z prośbą o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia
Transmisje można oglądać jedynie NA ŻYWO, ponieważ MSZA ŚWIĘTA jest spotkaniem z ŻYWYM BOGIEM, a nie z obrazem, który można sobie przewijać w dowolnym momencie.
Ponadto warto przypomnieć, że jeśli nie mamy przeszkód zdrowotnych to oglądanie Mszy Świętej nie zastępuje moralnego obowiązku wobec III przykazania (Pamiętaj, abyś dzień święty święcił).
W liście Jana Pawła II o świętowaniu niedzieli czytamy: „ci z wiernych, którzy z powodu choroby, niesprawności lub innej ważnej przyczyny nie mogą wziąć udziału w Eucharystii, winni dołożyć starań, aby jak najpełniej uczestniczyć z oddalenia w liturgii niedzielnej Mszy św., najlepiej przez lekturę czytań i modlitw mszalnych przewidzianych na ten dzień, a także przez wzbudzenie w sobie pragnienia Eucharystii”.
DZIĘKUJĘ za ofiary składane na tacę, do skarbony, wpłacane na konto parafialne (nr 64 1050 1575 1000 0022 2248 8492), z pomocą eOfiary.
W intencji wszystkich Dobrodziejów i Darczyńców naszego kościoła modlimy się w każdą drugą niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.30.