Obecni

Krzysztof Bagiński

• Z naszą parafią związany od 1 listopada 2016 roku do 15 września 2018 i obecnie.

Student studiów licencjackich na Uniwersytecie Wrocławskim kierunku „Politologia”.

Od młodych lat rozwijał się muzycznie i uczył się gry na organach w MSO we Wrocławiu i Częstochowie, a także pobierał lekcje u znanych i cenionych organistów Wrocławia i kraju. Brał udział w kursach organowych m.in. z prof. Wolfgangiem Seifenem czy prof. Karolem Mossakowskim.

Organizował i organizuje wiele koncertów (w tym charytatywnych na różne cele) na terenie Wrocławia i archidiecezji wrocławskiej.

Jest organistą od 2014 roku, a w naszym kościele grał już jako drugi organista w latach 2016-2018. Po tym czasie rozpoczął czteroletnią pracę w kościele św. Henryka gdzie aktywnie uczestniczył w życiu muzycznym i duchowym tamtejszej parafii.

Obecnie jest pierwszym organistą naszego kościoła, a także od marca 2022 r. drugim organistą Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej przy ulicy Kruczej we Wrocławiu.

Andrzej Grodziński

Bartosz Więckowski

Daria Ostrowska

• Szymon Łukasik
  • Dawid BienieckiDziękujemy Dawidowi za 6 letnią sumienną i zaangażowaną pracę w naszej parafii. Życzymy obfitości Bożych darów w dalszym rozwoju osobistym i artystycznym!
  • Piotr Fałdziński
  • siostra Barbara