Zapraszamy do odbycia wirtualnego spaceru po wnętrzu naszego kościoła. Jest to możliwe dzięki panoramicznej prezentacji złożonej z dwóch tzw. gigapanoram (panoram bardzo dużej rozdzielczości) wykonanych w centrum kościoła oraz panoram mniejszej rozdzielczości prezentujących poszczególne kaplice.

Autorami zdjęć są Marta i Jan Zięba. Zdjęcia do panoram wykonywane były na przełomie 2010 i 2011 roku. Panoramy pozwalają podziwiać piękne wnętrze naszego kościoła tak, jakby się w nim stało. Aby rozglądać się w różnych kierunkach należy nacisnąć lewy przycisk myszy na obrazie i nie puszczając go poruszyć myszkę w stronę, w którą chcemy się „obrócić”. Można też użyć przycisków umieszczonych w dolnej części ekranu. Obraz można przybliżać i oddalać kręcąc kółkiem myszy lub klikając przyciski ze znakami plus i minus. Aby zmienić widok na inną kaplicę należy kliknąć myszą w niebieski punkt reprezentujący kaplicę na zgrubnym planie kościoła w lewym dolnym rogu. Wirtualny spacer można również uruchomić jako samodzielną stronę.

Więcej panoram autorów prezentacji obejrzeć można pod adresem http://zieba.wroclaw.pl/.

Twoja przeglądarka nie obsługuje wymaganych elementów. Otwórz gigapanoramę jako samodzielną stronę.